REKLAMA I MARKETING INTERNETOWY

REKLAMA I MARKETING INTERNETOWY

Jak skutecznie i efektywnie promować swoją stronę i firmę w internecie.

NOWE TECHNOLOGIE, KOMPUTERY I URZĄDZENIA

NOWE TECHNOLOGIE, KOMPUTERY I URZĄDZENIA

Sprzęt komputerowy, telefony i najnowsze gadżety dostępne na rynku.

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

Prezentacje i opisy stron i sklepów internetowych wartych odwiedzenia.

DESIGN I PROJEKTY GRAFICZNE

DESIGN I PROJEKTY GRAFICZNE

Zagadnienia dotyczące grafiki i animacji stosowane przy współczesnych projektach.

ROZWIĄZANIA I PORADY DLA FIRM

ROZWIĄZANIA I PORADY DLA FIRM

Wartościowe i ciekawe publikacje dotyczące branży biznesu i nowoczesnych rozwiązań dla firm.

 

ZAKUPY INTERNETOWE

zakupy-internetowe

Coraz więcej osób robi zakupy w internecie jednak wciąż robią to ostrożnie, niezbyt chętnie bojąc się, że zapłacą za coś, czego nie otrzymają. Niestety oszuści są wszędzie jednak kupując a sprawdzonych miejscach w sieci, nie jesteśmy narażeni na takie przykre niespodzianki. Handel w sieci jest obecnie regulowany wieloma korzystnymi dla klientów przepisami prawa konsumenckiego i naprawdę nie trzeba się już tego obawiać. Ponadto jeżeli kupiona przez nas rzecz, nie spełnia naszych oczekiwań, zawsze możemy ją odesłać w ciągu dziesięciu dni.

Jeżeli mamy wątpliwości, co do uczciwości sprzedawcy czy sklepu, można na ten temat poszukać informacji w internecie, tu szybko takie rzeczy są komentowane i ujawniane. Bezpieczne sklepy internetowe są polecane na różnych forach, te, w których zakupy nie są tak atrakcyjne, gdzie towar zbyt często nie zgadza się z tym, co było opisywane na stronie sklepu, szybko trafia na czarną listę. Łatwo jest więc zweryfikować czy oferta jest dla nas faktycznie korzystna, czy raczej bezpieczniej będzie poszukać, gdzie indziej. Aukcje internetowe to chyba najchętniej wybierany sposób zakupów.

Po pierwsze można kupić tam naprawdę tanio wiele dobrej jakości produktów, po drugie w tym samym miejscu można weryfikować rzetelność sprzedających na podstawie komentarzy jakie otrzymują, ze transakcje z innymi osobami. To buduje wiarygodność i sprawia, że kupujemy znacznie więcej i znacznie chętniej. Już nie ograniczamy się do rzeczy raczej stosunkowo tanich, obecnie kupujemy przez sieć również bardzo wartościowe rzeczy takie jak chociażby sprzęt RTV czy AGD a także drogą, złotą biżuterie. Wiele portali gwarantuje nam to, że takie transakcje są bezpieczne i umożliwiają dochodzenie swoich praw w razie oszustwa czy w przypadku, gdy zakupiona rzecz nie jest taka, jaką licytowaliśmy.

© 2015, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.