REKLAMA I MARKETING INTERNETOWY

REKLAMA I MARKETING INTERNETOWY

Jak skutecznie i efektywnie promować swoją stronę i firmę w internecie.

NOWE TECHNOLOGIE, KOMPUTERY I URZĄDZENIA

NOWE TECHNOLOGIE, KOMPUTERY I URZĄDZENIA

Sprzęt komputerowy, telefony i najnowsze gadżety dostępne na rynku.

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

Prezentacje i opisy stron i sklepów internetowych wartych odwiedzenia.

DESIGN I PROJEKTY GRAFICZNE

DESIGN I PROJEKTY GRAFICZNE

Zagadnienia dotyczące grafiki i animacji stosowane przy współczesnych projektach.

ROZWIĄZANIA I PORADY DLA FIRM

ROZWIĄZANIA I PORADY DLA FIRM

Wartościowe i ciekawe publikacje dotyczące branży biznesu i nowoczesnych rozwiązań dla firm.

 

FILMOWANIE Z DRONA

Drone quadrocopter with high resolution digital camera flying ov

Chcesz być na czasie? Zamów sobie niecodzienny film ze ślubu lub innej uroczystości. Mowa tu o filmie, który będzie kręcony z powietrza. Nie, wcale nie musisz w tym celu wynajmować samolotu, wystarczy zamówić usługę, która kryje się pod nazwą „filmowanie z drona”. Na czym to polega? Na dronie mocowana jest kamera i lata on nad głowami gości filmując ich z góry. Ponieważ jeszcze nie jest to usługa szczególnie popularna, możesz mieć film z wesela, jak nikt ze znajomych. Dron jest sterowany przez operatora, to również operator, tak jak wcześniej kamerzysta, steruje tym, co kamera na takim dronie nagrywa. Efekt z pewnością zasługuje na uwagę, ponieważ nagranie jest z takiej perspektywy, która pozwala uchwycić wszystkich zgromadzonych. W taki sposób są obecnie realizowane również filmy reklamowe z drona, ponieważ efekt jest niesamowity, a tańsze jest wynajęcie drona niż samolotu i kamerzysty.
http://filmowaniezdrona.com

Szczególnie popularne są kręcone w ten sposób spoty reklamujące całe regiony, czy też rozległe kurorty turystyczne. Efekt szczególnie zachwyca w momencie, gdy w ten sposób reklamowane są tereny nadmorskie, górzyste lub okolice obfite w jeziora, ciekawe zabytki. Różne są rodzaje dronów komercyjnych dlatego możliwe jest filmowanie za ich pośrednictwem w nawet bardziej wymagających rejonach. Wszystko tu w zasadzie zależy po prostu od pomysłu na ciekawy film reklamowy i dobranie odpowiedniego fachowca.

Filmy z dronów osiągają swój cel, ponieważ zaskakują, zachwycają, są po prostu inne. Film w samolotu nie jest tak efektowny, bo jest inna wysokość, z jakiej jest kręcony. Dron może latać zdecydowanie niżej nad ziemią, samolot nie ma tej możliwości. Jeśli zatem chcesz zaskoczyć innych, zamów filmowanie z drona.