DRUKOWANIE Z HAPPY2PRINT

Wielu z nas pamięta jeszcze czasy, kiedy podłączenie i konfiguracja zwykłej drukarki bywało zadaniem karkołomnym i często wymagającym sporej cierpliwości.  W wypadku firm posiadających więcej niż jeden komputer, wymagało to skonfigurowania poprzez siec specjalnych dostępów, lub co gorsza zakup do każdego komputera osobnej drukarki.

Jednak dzięki pojawieniu się na rynku drukarek bezprzewodowych i specjalnych aplikacji, dziś sytuacja wygląda już zupełnie inaczej. Przykładem na to jest nowoczesna i wysoce funkcjonalna aplikacja HAPPY2PRINT umożliwiająca drukowanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych, co znacząco usprawnia nie tylko szybkość pracy w firmie czy domu, ale również daje nam możliwość wydrukowania naszych dokumentów będąc np. u klienta, z wizytą u rodziny, czy znajomych. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać iż dzięki tak rewolucyjnemu udogodnieniu, zyskujemy możliwość swobodnego przemieszczania się ze wszystkimi dokumentami zapisanymi w smart fonie lub chmurze, które teraz będziemy już mogli wydrukować w każdym miejscu gdzie trafimy na bezprzewodową i udostępnioną nam drukarkę.

Będąc w domu czy firmie, oszczędzimy sporo czasu na przenoszeniu plików wymagających drukowania z urządzeń mobilnych do stacjonarnych, właśnie dzięki aplikacji HAPPY2PRINT. Koniec z przesyłaniem plików na komputer lub zgrywaniem ich na inne nośniki w celu wydrukowania poprzez komputer stacjonarny, dziś wszystkie te czasochłonne i niewygodne czynności zastąpi nam apka H2P dzięki której nasze życie stanie się niewątpliwie prostsze.

Warto również nadmienić iż HAPPY2PRINT to aplikacja pracująca na dwóch najbardziej popularnych systemach operacyjnych przeznaczonych do urządzeń mobilnych, czyli Android i IOS, dzięki czemu większość  z nas nie będzie miała najmniejszego problemu z jej zainstalowaniem na swoim urządzeniu. Sam proces instalacji jest niebywale prosty i intuicyjny, podobnie jak samo korzystanie i konfiguracja apki. Wystarczy bezprzewodowo wyszukać i połączyć się z odpowiednią drukarką, wybrać na urządzeniu odpowiedni plik, oraz skonfigurować parametry jego druku… i gotowe!. Wreszcie możemy drukować szybko i łatwo, więc nie trać czasu i sprawdź jakie możliwości daje Ci H2P.

więcej o aplikacji dowiesz się tu: http://happy2printapp.com.pl/

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

admin

E-mail : fox@valder.pl