ULUBIONE STRONY W SIECI

Internet to siła i to naprawdę imponująca. Przede wszystkim znaleźć można tu praktycznie wszystkie ważne i przydatne informacje z różnych dziedzin. Można tu praktycznie wszystko kupić i w dodatku będzie to dostarczone wprost do naszego domu. Ale dla większości z nas chyba najważniejsze jest to, że przez internet możemy nadrobić brak czasu na życie towarzyskie. Rozrywka w internecie oferuje nam możliwość poznawania ciekawych ludzi, często ludzi, którzy mają podobne zainteresowania do naszych.

To sprawia, że znacznie prościej jest nam z takimi osobami porozumieć niż z osobami, takimi jakie nas otaczają w realnym świecie. To wszystko sprawia, że zdecydowanie lepiej jest nam nawiązywać wirtualne znajomości. Portale społecznościowe i fora tematyczne są przez nas częściej odwiedzane niż znajomi. Zresztą bardzo często jest tak, że w pogoni za lepszą pracą zmieniamy miejsce zamieszkania na takie znacznie oddalone od miejsca w którym się wychowaliśmy, gdzie mamy rodzinę i przyjaciół a wtedy jedynie internet sprawia, że czujemy się bliżej nich. To nawet nie jest tak, że musimy koniecznie wyjeżdżać z kraju, czasem przeprowadzka do innego miasta sprawia, że czujemy się jak na drugim końcu świata.

Wtedy po powrocie z pracy trafiamy w cztery ściany, zostajemy sami ze sobą i jedynie zasobność internetu jest tu naszym „przyjacielem” zresztą wiele osób po prostu korzysta z portali rozrywkowych, które oferują oglądanie filmów lub gry sieciowe. Gry on line to coś z czego korzystają zarówno dzieci jak i dorośli, zresztą nawet chyba chętniej właśnie dorośli, którym nie przystoi się bawić bo mogłoby to zostać źle odebrane przez otoczenia a świat wirtualny daje to poczucie anonimowości, co sprawia, że nikt nie wie, co ktoś robi przy komputerze. Jest to więc jedyny sposób na to by dorośli mogli bawić się jak dzieci, którymi pozostają w jakimś stopniu na zawsze.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

admin

E-mail : fox@valder.pl