SERWISY INTERNETOWE

Wiele osób ma obecnie zbyt mało czasu by w 24 godzinach zmieścić wszystko to, co powinni lub chcieli by zrobić. Dużo tu winy w tym, że zwyczajnie większa część doby pochłania nam praca zawodowa, dojazd do niej, powrót. Dużo czasu zajmuje nam również dom, szczególnie, gdy mamy rodzinę. Nie zostaje nam praktycznie zupełnie czasu na rozrywkę, relaks, spotkanie ze znajomymi. Dlatego coraz częściej prowadzimy życie towarzyskie wieczorami w internecie.

Sprzyja temu duża ilość portali społecznościowych, randkowych ale również coraz to nowsze fora tematyczne, serwisy z grami on line itp. Internet po prostu otwiera przed nami naprawdę imponujące możliwości, które coraz lepiej zastępują wyjścia towarzyskie na miasto. Już nie tylko możemy pisać przez komunikatory, ale dzięki kamerom i mikrofonom, możemy rozmawiać z osobami oddalonymi nawet o kilkaset kilometrów, nawet, gdy są na innej półkuli.

Zresztą jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż korzystanie z telefonów. W każdym razie rozrywka w internecie przybiera zupełnie inne oblicze. Zapewne za kilka lat ogólnie, większość rzeczy będziemy załatwiać przez internet rzadko w ogóle wychodząc z domu. Gry sieciowe, zakupy w internetowych supermarketach a później wideo konferencje w internecie ze znajomymi. Czy tak będzie wyglądała nasza przyszłość? Wiele na to wskazuje, że tak. Tym bardziej, że brakuje nam obecnie czasu na szukanie rozrywek poza internetem a jest tendencja by jeszcze bardziej poświęcać się pracy zawodowej, więc czasu pewnie będziemy mieli jeszcze mniej niż dotychczas. A wtedy już zupełnie pogrążymy się w świecie wirtualnym, do którego dostęp obecnie mamy zarówno w pracy, domu, jak i w drodze np do pracy dzięki nowoczesnym telefonom komórkowym, gdzie jest stały dostęp do internetu.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

admin

E-mail : fox@valder.pl