PORTALE I SERWISY

Wiele osób większość doby spędza w pracy, później wracają do domu i nie mają już siły na nic innego. Zajmują się sobą, rodziną i brakuje im czasu na życie towarzyskie. Alternatywą coraz częściej staje się internet. Sieć wykorzystywana jest jako środek kontaktu ze światem, ze znajomymi czy też sposobem na poznanie kogoś. Coraz więcej jest portali społecznościowych, portali randkowych, tematycznych itp. Ogłoszenia towarzyskie w internecie to coś wręcz obowiązkowego, gdy jest się singlem.

Najczęściej jednak ludzie ubarwiają tam rzeczywistość, opisują się takimi, jacy chcieli by być, co często bardzo odbiega od rzeczywistości. Równie często wstawiają zdjęcia znalezione w internecie, zamiast swoich. Bardziej wiarygodne pod tym względem są portale społecznościowe, gdzie jednak wszyscy wstawiają swoje zdjęcia a jak nie, znajomi szybko takie fotki weryfikują komentarzami.

Dlatego to tam wiele osób szuka przyjaźni, uczuć czy po prostu kogoś z kim można porozmawiać. Na co dzień żyjemy w takich pospiechu, że brak nam czasu na rozmowę ze spotkanymi na ulicy znajomymi a co dopiero z obcymi ludźmi. Dopiero siedząc w domu, w fotelu, mamy chwilę na to, by spokojnie porozmawiać, ale wtedy już przeważnie jesteśmy sami w czterech ścianach i pozostaje nam jedynie internet. Większość ludzi, którzy mają konkretne zainteresowania, wybiera fora tematyczne, gdzie może podzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z innymi a także mogą sami coś się dowiedzieć w temacie, który ich interesuje. Obecnie możliwości są duże, każdy, kto ma taka potrzebę znajdzie serwis, który będzie mu odpowiadał. Jedynie w sieci męczy obecność tzw trolli, którzy burzą dyskusje złośliwymi, podburzającymi postami. Niestety, pewna anonimowość jaką zapewnia internet sprawia, że tacy pieniacze, czują się bezkarnie.

 

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.

admin

E-mail : fox@valder.pl